Ana içeriğe atla

Güzelbahçe Kombi Servisi

Güzelbahçe Kombi Servisi
0850 302 3434

Güzelbahçe Kombi Servisi Güzelbahçe'nın tüm semt ve köylerine aynı gün kombi bakım, kombi arıza, kombi petek temizleme gibi ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat teknik servis hizmeti vermekteyiz. Bakımsız kombiler kısa süre zarfı içinde tekrarlayan arızalara sebeb vermektedir. Kombilerimizin uzun ömürlü olması için mutlaka yılda 1 defa periyodik bakımlarını yaptırmayı unutmayın. Kombilerinize zamanında yaptırdığınız bakımlar kombilerinizin uzun ömürlü ve sağlıklı çalışmasını sağlar.

Güzelbahçe kombi servisi

Güzelbahçe Kombi Servisi tarafından yapılan kombi bakımlarında, cihazınızın kalorifer suyu filitresi temizliği, kullanım suyu filitresi temizliği, atık gaz için kullanılan fan motorunuzun hava kanallarının temizliği, yanma odasındaki tozların temizliği, ateşlemenin gerçekleştiği yanma odasındaki iyonların zımpara yardımı ile iletkenliğinin arttırılması, genleşme tankının hava kontrolü, oda termostatı ayarları, peteklerinizde oluşan havanın atılması, kombinize gelen şebeke voltaj ölçümü topraklama değerlerinin kontrolü, kombi genelinde değişmesi gereken su sızdırmazlığını sağlayan contalarınızın kontrolleri ve gerekli ise değişimlerinin yapılması, gaz kaçak kontrolleri ve son olarak bacanızın iç temizliği gibi işlemler kontrol edilir.

Güzelbahçe Kombi Servisi tarafından yapılmış olan kombi bakımından sonra güvenli bir şekilde kombinizi kullanabilirsiniz. Elektrik ve gaz tüketimindeki düşüşler sonrasında kombinizin bakım konusunun önemli olduğuna kanaat getirebilirsiniz. Şimdi sizde kombiniz arıza yapmadan kombi bakım randevusu almak için 0850 302 3434 nolu çağrı merkezi numaramızdan randevunuzu alabilirsiniz. En yakın teknisyenlerimiz sizinle irtibata geçmek için sizi arayacaktır. Servisimiz tarafından değiştirilen yedek parçaların 1 yıl garantisi mevcuttur. Hizmet aldıktan sonra garanti belgeniz teknisyenimiz tarafından tarafınıza bırakılacaktır. Şikayet istek ve önerileriniz için mutlaka bizimle irtibat kurun.

Yorumlar

ayazteknik.net karabaglarkombi.online karabaglarkombi.xyz bucakombi.online bucakombi.xyz menemenkombi.online menemenkombi.xyz menemenklima.online menemenklima.xyz karabaglarkombi.com bucakombi.com menemenkombi.com menemenklima.com kemalpasakombiservisi.online kemalpasakombiservisi.xyz guzelbahceklimaservisi.online guzelbahceklimaservisi.xyz narlidereklimaservisi.online narlidereklimaservisi.xyz balcovaklimaservisi.online balcovaklimaservisi.xyz torbaliklimaservisi.online torbaliklimaservisi.xyz menderesklimaservisi.online menderesklimaservisi.xyz konakklimaservisi.online konakklimaservisi.xyz gaziemirklimaservisi.online gaziemirklimaservisi.xyz karabaglarklimaservisi.online karabaglarklimaservisi.xyz bucaklimaservisi.online bucaklimaservisi.xyz kemalpasaklimaservisi.online kemalpasaklimaservisi.xyz kemalpasakombiservisi.com guzelbahceklimaservisi.com narlidereklimaservisi.com balcovaklimaservisi.com torbaliklimaservisi.com menderesklimaservisi.com konakklimaservisi.com gaziemirklimaservisi.com karabaglarklimaservisi.com bucaklimaservisi.com kemalpasaklimaservisi.com konakkombiservisi.online konakkombiservisi.xyz guzelbahcekombiservisi.online guzelbahcekombiservisi.xyz narliderekombiservisi.online narliderekombiservisi.xyz mendereskombiservisi.online mendereskombiservisi.xyz gaziemirkombiservisi.online gaziemirkombiservisi.xyz bornovakombiservisi.online bornovakombiservisi.xyz aliagakombiservisi.online aliagakombiservisi.xyz bayraklikombiservisi.online bayraklikombiservisi.xyz karsiyakakombiservisi.online karsiyakakombiservisi.xyz ciglikombiservisi.online ciglikombiservisi.xyz konakkombiservisi.com guzelbahcekombiservisi.com narliderekombiservisi.com balcovakombiservisi.com mendereskombiservisi.com gaziemirkombiservisi.com bornovakombiservisi.com aliagakombiservisi.com bayraklikombiservisi.com karsiyakakombiservisi.com ciglikombiservisi.com yetkiliservisizmir.com karabaglarkombiservisi.com izmirotocekici.org izmirklimaservisi.org izmirsuaritmaservisi.net balcovakombiservisi.online balcovakombiservisi.xyz arcelikizmir.weebly.com ecaizmir.weebly.com viessmannizmir.weebly.com vaillantizmir.weebly.com nakliyeizmir.weebly.com nakliyeizmir.weebly.com izmirdemirdograma.weebly.com